VİZYON

VİZYONUMUZ

M2N1 MAKİNA kurulduğu günden bu yana dürüst, standart, kaliteli, hızlı, teknolojik, gelişen ve geliştirici ekibi ve hizmeti ile müşterilerimizle işbirliğini her zaman olduğu gibi benimsemiştir  .

MİSYON

MİSYONUMUZ

Uzmanlaştığımız her alanda sunduğumuz hizmetin bilimselliği ve kalitesiyle ilkler arasında yer almak, uluslararası arenada en üst düzey uygulamaları takip ederek makineleşmenin gelişimine katkıda bulunmak.

M2N1 MAKİNA

Yılların bilgi birikimi ile Türkiye talaşlı imalat sanayine uzun yıllardır hizmet veren M2N1 Makina, Türkiye makine pazarının lider markasıdır. Dünyadaki yenilikleri ve gelişen teknolojileri de takip ederek bu doğrultuda Türkiye talaşlı imalat sanayisine, Talaşlı imalat alanına yeni bir soluk ve yeni bir bakış açısı getirmek amacıyla 2014 yılında Denizli’de kurulmuştur. Kısa sürede sektörde ciddi bir yer edinmiş, faaliyetlerine ve istikrarlı büyümesine 2016 yılının 2.yarısında İstanbul İMES Sanayi Sitesi’nde devam etmektedir.
CNC Makinelerimiz ile ayakkabı firmalarına kalıplar üretiyor, talaşlı imalat ile müşteri odaklı istekler doğrultusunda işlemleri başarıyla tamamlıyoruz.
  • Operasyonel Mükemmellik
  • Kesintisiz Destek
  • Müşteri Odaklılık
  • Kaliteli Üretim
  • Zamanında Teslim
  • Başarılı Planlama

360 Derece olarak iletişime geçtiğimiz her kişiye/kuruma değer katmak.

  • Çalışanlarımıza daha iyi sosyal, kültürel ve maddi imkânlar sağlayarak onların hayatlarına ailelerine değer katmak.
  • Müşterilerimizin işlerine kaliteli, uygun, inovatif, doğaya saygılı çözümler üreterek değer katmak.
  • Tedarikçilerimizle kurmuş olduğumuz bağ sayesinde onların da işlerine ve iş yapış şekillerine değer katmak.

M2N1 MAKİNA

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk Sahibiyiz
Projelerinizi profesyonellik ve uzmanlıkla yürütüyor ve sonuçlarıyla güçlü bir şekilde özdeşleşiyoruz. Bu sorumluluk duygusu ile her zaman işinize değer katmaya çalışıyoruz.
Yenilikçiyiz
Kendimizi sürekli geliştiren bir ekip olarak işimizi profesyonelce yapıyoruz. Ayakkabı taban kalıplarını profesyonel bir şekilde üretiyoruz.
Doğaya tutkunuz
Bünyemizde bulunan en kaliteli ve en profesyonel makinalar ile işlemlerinizi gerçekleştiriyor, en kaliteli hizmet için her gün daha fazla çalışarak firmamıza yenilikler katıyoruz. Doğaya zarar veren üretimden uzak duruyoruz.
Çalışanlarımızla 1'iz
Projelerimizi tüm çalışanlarımızla birlikte istişare halinde üretiyor ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Projenize Fiyat Teklifi Almak için