M2N1 MAKİNA

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA

icon
Müşteri Odaklı

Müşterilerimizin kalıp ihtiyaçları ile ilgili gerekli bilgiler toplandıktan sonra üretim imkanları ve kabiliyetleri analiz ederiz.

icon
Tedarik ve Satın alma

Ürün ve kalıbın görsel onaylarının ardından kalıp için tespit edilen en uygun kalite ve maliyetteki ham madde, hırdavat malzemeleri ve yolluk sistemlerinin tedarik ve satın alımları yapılır.

icon
Montaj

Tüm bileşenleri işlenmiş ve diğer parçaları da tedarik edilmiş olan kalıp sistemleri deneyimli kalıp ustalarımız tarafından birbirine uyumluluğu test edilerek toplanmaya başlanır. Bu aşamada gerekli tüm ölçü kontrolleri de yapılarak su, hava, hidrolik ve elektrik bağlantıları da tamamlanır.

icon
Test

Kalıplar montajı yapılıp baskıya hazır hale getirildikten sonra test aşamasına geçilir. Fabrikamızdaki plastik enjeksiyon bölümünde bulunan farklı enjeksiyon makinelerimizde baskı testlerine alınır. Müşterinin basılmış numunelere ve kalıbın projeye uygunluğuna onay vermesi ile teslimat yapılır.

M2N1 MAKİNA

Tüm Hizmetlerimiz

service
Talaşlı İmalat

Talaşlı imalat; metal, plastik, ahşap gibi malzemelere üzerinden veya iç kısmından malzeme kaldırılarak şekil verme işlemidir.

 

Devamını Oku
service
İç Taban (Fusbet) Kalıplama

Ayaklar hiç kuşkusuz gün içinde en çok efor sarf eden organlardan birisidir.

 

Devamını Oku
service
Termoform Kalıp

Rezistanslar aracılığıyla ısıtıldıktan sonra kalıpların üzerine vakumlanarak şekillendirilmesi yöntemidir.

 

Devamını Oku
service
Ayakkabı Taban Kalıpları

Üretim teknolojilerini takip edip , yeni geliştirilen makinaları parkurumuza dahil ederek , çağa ayak uydurarak müşterilerimizi hassasiyetle kalite ve uzmanlıkla memnun etmektir.

 

Devamını Oku

Projenize Fiyat Teklifi Almak için